.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАУТНЕР ДЕВЕЛИ СОС КАРИ 250 МЛ

SKU: 16410140
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Додаток за храна
Вода,15% кари,10% сенф,семе од синап,шеќер,семе од репка,масло,карамела,оцет каболков.
180 дена
На амбиентална температура
Маунтнер-Австрија
Пјур Лајф Козметик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*