.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

МАУТНЕР ДЕВЕЛИ СОС БУРГЕР 250МЛ

SKU: 16410130
Достапност: На залиха
105 ден 92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Додаток за храна
20% сенф, 10% кечап,вода,семе од синап,шеќер,семе о репка,масло,карамела,оцет јаболков.
180 дена
На амбиентална температура
Маунтнер-Австрија
Пјур Лајф Козметик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*