.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАУТНЕР ДЕВЕЛИ СОС АМЕРИКАНСКИ ХОТ ДОГ 250 МЛ

SKU: 16410132
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Додаток за храна
30% сенф,вода,семе од синап,шежер,семе од репка,масл,карамела,оцет јаболков,пире од манго.
180 дена
На амбиентална температура
Маунтнер-Австрија
Пјур Лајф Козметик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*