.
Menu Close

МАРС БАР СЛАДОЛЕД МУЛТИПАК 6/1

SKU: 11401533
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =26.5ДЕН

%43
280 ден
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Вода, шеќер, гликозен сируп (изворите вклучуваат пченица), цврсти материи од млеко, растително масло, крем 7%, какао путер, какао маса, екстракт од јачмен слад, какао во прав, емулгатори (соја лецитин, 477, 471), стабилизатори (4102, ), сол, згуснувач (407), природни вкусови.
Начин на чување: Да се чува на температура од -18°C °
Производител:
Дистрибутер: ALMA M NESTLE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*