.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАМАС АЈВАР ЛУТ 290Г

SKU: 09030699
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =99.66ДЕН

289 ден
Овој производ има минимално количество од 1

АЈВАР ДОМАШЕН
ПЕЧЕНА СТРУМИЧКА БЛАГА ПИПЕРКА , ВАЛАНДОВСКИ МОДАР ПАТЛИЏАН, ЛУТИ ФЕФРОНИ, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО И МОРСКА СОЛ
730
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА. ПО ОТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК И ДА СЕ УПОТРЕБИ ВО РОК ОД 3 ДЕНА.
TRGOPRODUKT - STRUMICA
NELT ST

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*