.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЛЕШЕВСКО КРАВЈО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010172
Достапност: На залиха
295 ден

МАЛЕШЕВСКО КРАВЈО СИРЕЊЕ-ВАКУМ
КРАВЈО МЛЕКО, СОЛ, КАЛЦИУМ ХЛОРИД, СИРИЧЕН ЕНЗИМ И СТАРТЕР КУЛТУРА
365 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 2 С ДО 8 С
ПРОИЗВЕДУВА МЛЕЧНА ИНДУСТРИЈА ДООЕЛ МК 20 09 0438 ,UL. MAR{AL TITO BР. 256 DEL~EVO, R.MAKEDONIJA,TEL 033 411 441
ДИСТРИБУТЕР: РУДИНЕ ММ ДОО СКОПЈЕ, УЛ.ЛИСЕЦ БР.1, 1000 СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. 02/24 33 000

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

29 ден