.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ПАТЕН ФЕН ХД 12ИР-1200В

SKU: 39080524
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =499ДЕН

%24
659 ден
499 ден
22.02.2024 - 25.02.2024
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*