.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКЕДОНИЈА ШАМПИЊОНИ СЕЦКАНИ 720ГР.

SKU: 09030573
banner
Достапност: На залиха

100 ??: =20.42???

147 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пастеризирани шампињони
Состав:Шампињони сецкани,вода,сол,лимонска киселина,витамин Ц,ловоров лист и бибер
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:По отворање да се чува во фрижидер
Производител:Бест Јуниор Доо
Увозник/Дистрибутер:Бест Јуниор Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*