.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ СУПА КРЕМ БРОКУЛА 52 ГР

SKU: 05020467
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =115.38ДЕН

60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МАГГИ СУПА ОД БРОКУЛА
ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК 17.7% (БРОКУЛА ВО ПРАВ 5%, МОРКОВ 4.4%, КОМПИР, СПАНАЌ ВО ПРАВ, КРОМИД), ПЧЕНИЧНО БРАШНО, СОЛ 10.3%, МЕШАВИНА ОД СИРЕЊЕ ВО ПРАВ 5%, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, СУРУТКА ВО ПРАВ, ШЕЌЕР, ЗАЧИНИ, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ХИДРОЛИЗИРАН ПРОТЕИН ОД СОЈА, АРОМА, КИСЕЛИНА - ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ЦЕЛЕР И ЈАЈЦА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК, РЕПУБЛИКА СРБИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*