.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ КОЦКА ПИЛЕШКА 60 ГР

SKU: 06060016
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.67ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МАГГИ ПИЛЕШКИ БУЈОН
СОЛ (44%), МАЛТОДЕКСТРИН, ПАЛМОВА МАСТ (ПАЛМОВА МАСТ, ЕМУЛГАТОР ЛЕЦИТИНИ), ЗАСИЛУВАЧИ НА АРОМАТА (МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ 9%, ДИНАТРИУМ 5 - РИБОНУКЛЕОТИД), ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ДЕКСТРОЗА, ШЕЌЕР, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, АРОМИ, МЕЛЕНА КУРКУМА, КОНЦЕНТРАТ ОД ПИЛЕШКО МЕСО ВО ПРАВ 0.13 % (СОДРЖИ АНТИОКСИДАНС - ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН), СУШЕНИ ЛИСТОВИ МАГДОНОС. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ГЛУТЕН, МЛЕКО, ЈАЈЦА, СОЈА, ЦЕЛЕР И РИБА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, РЕПУБЛИКА СЛОВАЧКА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*