.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ КОЦКА ГОВЕДСКА 60 ГР

SKU: 06060012
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =61.67ДЕН

52 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МАГГИ ГОВЕДСКИ БУЈОН
СОЛ (53.5%), ПАЛМОВА МАСТ (ПАЛМОВА МАСТ, АНТИОКСИДАНС - ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН), ЗАСИЛУВАЧИ НА АРОМАТА (МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ 9.4%, ДИНАТРИУМ 5 - РИБОНУКЛЕОТИД), МАЛТОДЕКСТРИН, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ШЕЌЕР, АРОМИ, КРОМИД ВО ПРАВ 2%, БОЈА: КАРАМЕЛ ОБИЧЕН, ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, СУШЕНО ГОВЕДСКО МЕСО ВО ПРАВ 0.5 % (АНТИОКСИДАНС - ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН), СУШЕНИ ЛИСТОВИ МАГДОНОС 0.3%. МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО, ЈАЈЦА, СОЈА, ЦЕЛЕР И РИБА.
12 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, РЕПУБЛИКА СЛОВАЧКА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*