.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ ЗАЧИН 400ГР

SKU: 06080205
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =43ДЕН

172 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Додаток за јадења со зеленчук
Сол 51,9%,шеќер,сушем зеленчук, 11% (морков,пашканат,кромид,корен од целер),декстроза,морска сол 5%,екстракти одвасец,пченкарен скробб,зачини,природна арома,бои(рибофлавин).Може да содржи глутен,јајаца,млеко и соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Нестле Адриатик Р.Србија
Алма-М Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*