.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
75 Поени

ЛИСТЕРИН ТЕЧНОСТ ЗА УСТА ВАЈТЕНИНГ МИЛД 500МЛ

SKU: 34030057
Достапност: На залиха
289 ден 255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течност за уста со благ вкус ги обелува забите за 1 недела, со единствена формула: ■ Моќните есенцијални масла уништуваат 99% од бактериите што предизвикуваат забен плак.Ја чисти површината на забите ■ Со двојно дејство: ги отстранува упорните дамки и спречува појава на дамки во иднина ■ Неабразивна технологија за обелување на забите што не го оштетува забниот глеѓ ■ Со флуорид за реминерализација и зајакнување на забите.
Вода, сорбитол,пропилен гликол, тетракалиум пирофосфат, пентанатриум трифосфат, лимонска киселина, полокамер 407, арома, натриум метил кокоил таурат, каприлил гликол, еукалиптол, тимол, натриум сахарин, ментол, натриум флуорид, сукралоза. Содржи натриум флуорид (220 ppm f).
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*