.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИПТОН ЕАРЛ ГРЕЈ ЧАЈ 48/1

SKU: 03110061
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛИПТОН ЦРН ЧАЈ 48/1
ЦРН ЧАЈ
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
УНИЛЕВЕР САНАЈИ ВЕ ТИЏАРЕТ ТУРК А.Ш. ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*