.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИОН ВАФЕЛ 42ГР

SKU: 07041650
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =59.52ДЕН

36 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чоколаден бар
Гликозо-фруктозен сируп,шеќер,растителни масла,пченично брашно,згуснато засладено млеко(млеко,Шеќер),сурутка во прав,какао прав со смалени масти(2,5%),малтодекстрин,пчениен скроб,сол,емулгатор(ецитин0,агенс за нараснување (натриум хидроген карбонат),карамелизиран шеќер,згуснувач.Може да содржи кикиритки,јаткасто овошје и соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
НЕСТЛЕ ПОЛСКА
Алма-М Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*