.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИНО КАШИЧКА ЈАБОЛКА 130 ГР.

SKU: 05120750
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛИНО КАШИЧКА ЈАБОЛКА 130 ГР.
Состојки: јаболка 100 %, регулатор на киселина: лимонска киселина, витамин C (L- аскорбинска киселина) Упатство за употреба: Промешајте пред употреба. Потребната количина на кашичка извадете ја од стакленката и понудете на детето, остатокот од производот затворете го и чувајте го во ладилник, употребете во рок од 48 часа. Препорачуваме да користите пластична лажичка како би спречиле кршење на стакленката. Пред употреба проверете дали стакленката е неоштетена. Доколку капачето под притисок се вдлабнува Ве молиме да не го користите тој производ. Вакумирано: при првото отварање капачето ке кликне.
24 месеци
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
За Подравка д.д., Анте Старчевиќ 32, 48 000 Копривница, Хрватска, произведува: Hamé s.r.o., Na Drahách 814, 686 04 Куновице, Република Чешка. Земја на потекло: Република Чешка. Земја на потекло јаболката: EУ
Увозник зa Maкeдoниja: ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9 бр. 4, 1043 Петровец, Р. Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*