.
Menu Close

ЛИНДТ ЧОКОЛАДО ГОЛД МЛЕЧНА 300 ГР

SKU: 07042491
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =135ДЕН

405 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ШВАЈЦАРСКО МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО
ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНИ МАСТИ (КОКОС, ПАЛМОВИ СЕМКИ), КАКАО ПУТЕР, ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ЛАКТОЗА, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИН), ЕКСТРАКТ ОД ЈАЧМЕНОВ СЛАД, АРОМИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ЛЕШНИЦИ, БАДЕМИ И ДРУГИ ПЛОДОВИ.
365 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
LINDT & SPRUNGLI SPA, ШВАЈЦАРИЈА
ИНКОФУДС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*