.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДO 175Г

SKU: 11560035
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =16ДЕН

28 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ЧОКОЛАДO 175Г
СУРУТКА, КРЕМ (20,5%), ШЕЌЕР, МОДИФИРИЦАН СКРОБ, ОБРАБОТЕНО МЛЕКО, ПЧЕНИЧЕН СКРОБ, ОБЕЗМАСТЕНО КАКАО ВО ПРАВ, ГЛУКОЗЕН СИРУП, ГОВЕДСКИ ЖЕЛАТИН, ЗГУСНУВАЧ: Е407, Е412, ЕМУЛГАТОРИ: Е472B; АРОМА.
45 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +4°C ДО +8°C
ЗОТТ
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*