.
Menu Close

ЛА ФЕСТА КАПУЦИНО КРЕМИ 100 ГР КЕСА

SKU: 03250046
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =70ДЕН

70 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КАПУЧИНО СО ВКУС НА КРЕМ
шеќер,гликозен сируп,целосно хидрогенирана кокосова маст,екстракт од кафе - 8%, обезмастено млеко во прав,сурутка во прав (од млеко),ароми, стабилизатор:Е 340,сол.Производот може да содржи траги од соја и глутен.
560 дена
Да се чува на суво и ладно место
МАСПЕКС
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*