.
Menu Close

ЛАКИ БОЈ ЈАЈЦЕ СО ПОДАРОК 35 ГР

SKU: 07042610
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =405.71ДЕН

142 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БОНБОНИ ПЛУС ПОДАРОК
ГЛИКОЗЕН СИРУП,ШЕКЕР,ЖЕЛАТИН9.3%,КИСЕЛИНА Е 330 ИЛИ Е296,ГЛАЗИРАЧКИАГЕНТ Е903, НАТУРАЛНО ИДЕНТИЧНИ АРОМАТИЗАНТИ ОД ЈАГОДА,ПОРТОКАЛ, ЛИМУН,ОБОЈИТЕЛИ Е133, Е 171, Е 155, Е 102, Е 110, И Е 129
240 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО
MOON LIGHT
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*