.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛАВАЦА ЕСПРЕСО ИНТЕНСО ДОЛЧЕ ГУСТО 16 КАПСУЛИ

SKU: 03220441
Достапност: На залиха
349 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

капсули за припрема за кафе
Печено мелено кафе
730 дена
да се чува на темно,ладно и суво место
Лавазза италија
КОЛА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*