.
Menu Close

КРАШ ФОНТАНА ЛЕДЕНИ КОЦКИ 194Г

SKU: 07090068
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =102.58ДЕН

%25
267 ден
199 ден
07.06.2024 - 18.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

КРАШ ФОНТАНА ЛЕДЕНИ КОЦКИ 194Г
ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА, КОКОС), КАКАО МАСА, ДЕКСТРОЗА, КАКАО ПУТЕР, ЕМУЛГАТОРСОЈАЛЕЦИТИН, ПРИРОДНИ АРОМИ (МЕНТОЛ, ЛИМОН), АРОМA.ЧОКОЛАДA СОДРЖИ: МИН. 48%. КАКАО ДЕЛОВИ. МОЖЕ ДA СОДРЖИ ЛЕШНИЦИ, КИКИРИКИ, МЛЕКO, ГЛУТЕН.
360
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КРАШ
КРАШ КОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*