.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАШ ДОМАЧИЦА 220Г

SKU: 07020616
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.27ДЕН

115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КРАШ ДОМАЧИЦА 220Г
ПЧЕНИЧНОБРАШНО, ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ (ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, КАКАО ПУТЕР,МЛЕЧНАМАСТ, ЕМУЛГАТОРИ:СОЈАЛЕЦИТИН, Е 476; АРОМА), ШЕЌЕР, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА, ШЕА), ДЕКСТРОЗА, СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ Е 503, МЕД, ПРЕХРАНБЕНА СОЛ, АРОМА. ЧОКОЛАДНИОТ ПРЕЛИВ СОДРЖИ МИН. 48% КАКАО. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ЛЕШНИЦИ И ЈАЈЦА.
360
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КРАШ
КРАШ КОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*