.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАШ ГРИОТЕ 204 ГР

SKU: 07090063
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =124.02ДЕН

253 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПРАЛИНИ СО СОЧНА МЕДИТЕРАНСКА ВИШНА И АЛКОХОЛНО ПОЛНЕЊЕ
ШЕЌЕР, КАКАО МАСА, ПЛОД ОД ВИШНА 10%, ГЛУКОЗEН СИРУП, КАКАО ПУТЕР, СОК ОД ВИШНА, АЛКОХОЛ, ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН, АРОМA. АЛКОХОЛ 4%. ЧОКОЛАДА СОДРЖИ МИН. 48% КАКАО ДЕЛОВИ. МОЖE ДA СОДРЖИ ЛЕШНИЦИ, БАДЕМИ, КИКИРИКИ, МЛЕКO, ГЛУТЕН.
360 ДЕНА
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
КРАШ Д.Д. , ЗАГРЕБ, ХРВАТСКА
КРАШ КОМЕРЦ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*