.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАС КУЛЕН 370Г

SKU: 14300026
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Димен и зреен производ  во комора на темп. Од 12 -14 степени Ф60, Должина 17цм,
Свинско месо  89%сланина, готварска сол,зачини,екстракт од пиперка, конзерванс  Е250
 120 дена
+4 до +8 
КРАС доо, Шепуље 31, Сежана
Крас  Македонија дооел, Скопје 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*