.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОСМОПОЛИТАН КОКТЕЛ 0.33Л

SKU: 02120339
Достапност: На залиха
79 ден 69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
овошно вино
Суво пенливо Розе вино,произведено по традиционална метода со атрактивна"цреша"боја,ароми на јагода,мазно и нежно пале,со силен и карактерен финиш
означен на амбалажата
Да се чува на суво место
AS A.Le Coq,Estonia
Сангреал ДОО Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*