.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
60 Поени

КОСИЉАК СВИНСКА ПЕЧЕНИЦА ДИМЕНА КГ

SKU: 14300313
Достапност: На залиха
459 ден 399 ден

ПОЛУТРАЕН СУВ.ПРОИЗВОД
СВ.КАРЕ,ЗАЧИН,ВОДА,СОЛ
30 ДЕНА
Т 4 СТЕПЕНИ
ДИАДОРА
ДИАДОРА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

71 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден