.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

КОСИЉАК СВИНСКА ПЕЧЕНИЦА ДИМЕНА КГ

SKU: 14300313
Достапност: На залиха
459 ден 399 ден

ПОЛУТРАЕН СУВ.ПРОИЗВОД
СВ.КАРЕ,ЗАЧИН,ВОДА,СОЛ
30 ДЕНА
Т 4 СТЕПЕНИ
ДИАДОРА
ДИАДОРА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*