.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ТЕЧНОСТ ЗА УСТА МАКС ЕКСПЕРТ ВАЈТ 500МЛ

SKU: 34030061
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Нова Формула. Продолжено Белење. Без алкохол. Веднаш и подолго време побели заби* За свежа насмевка која трае долго време. Употреба: Користете два пати на ден. Наполнете го капачето до линијата(20мл).Темелно плакнете ја устата 30 секунди, жабуркајте и плукнете.Не голтајте. Не се препорачува за употреба за деца под 6 години
вода,глицерин,пропилен гликол,сорбитол,тетрапотасиум пирофосфат,полисорбат 20,тетрасодиум пирофосфат,цинк цитрат,ПВМ/МА кополимер,арома,бензил алкохол,натриум флуорид,натриум захарин,ЦИ 42051
3 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*