.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ ОРИГИНАЛ 100МЛ

SKU: 34010694
Достапност: На залиха
175 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

TOTAL ORIGINAL ПАСТА ЗА ЗАБИ ИМА НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА ПОМАГА ВО БОРБАТА ПРОТИВ БАКТЕРИИТЕ, НЕ САМО НА ЗАБИТЕ, ИСТО ТАКА И НА ЈАЗИКОТ, ОБРАЗИТЕ И НЕПЦАТ, 12 ЧАСА.ОБЕЗБЕДУВА ОДЛИЧНА ЗАШТИТА ОД НАСЛАГИ, ГИНГИВИТИС, ЧУВСТВИТЕЛНОСТ, ДАМКИ, ЗАБЕН КАМЕН И КАРИЕС, А ИСТО ТАКА ОБЕЗБЕДУВА И ДОПОЛНИТЕЛНИ НОВИ БЕНЕФИТИ – ДА ГИ ПРОНАОЃА И ДА СЕ БОРИ ПРОТИВБАКТЕРИИТЕ СО ЦЕЛ ЗАШТИТА НА ГЛЕЃТА, МОМЕНТАЛНО НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА МИРИСИТЕ ПРИЧИНИТЕЛИ ЗА ЛОШ ЗДИВ И НОВИ ПОДОБРЕНИ ВКУСОВИ КОИ ЈА ОСТАВААТ УСТАТА ЧИСТА И СВЕЖА.
GLYCERIN, AQUA, HYDRATED SILICA, ARGININ, AROMA,CELLULOSE GUM, ZINC OXIDE,POLOXAMER 407, SODIUM LAURIL SULFATE,ZINC CITRATE, BENZYL ALLCOHOL,COCAMIDOPROPYL BETAINE,XANTHAN GUM,TETRASODIUM PYROPHOSPHATE,SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, PHOSPHORIC ACID.
2 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОЛГЕЈТ-ПАЛМОЛИВЕ
АВТ ИНТЕРНАТИОНАЛ ДОО - СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

15 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

КАРНЕКС ГРАВ ПОСЕН 400 ГР

82 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

28 ден