.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ НАТУРАЛ ЈАГЛЕН 75МЛ

SKU: 34010691
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Инспирирана од традиционални азиски состојки за здрави заби и непца. Екстракт од јаглен кој е познат по своето антибактериско дејство . Штити од кариес и ги одржува забите и непцата здрави
сорбитол, вода, хидриран силициум, натриум лаурил сулфат, арома, ПЕГ-12, тетранатриум пирофосфат, кокамидопропил бетаин, целулозна гума, натриум сахарин, натриум флуорид, ксантанова гума, зрна, јаглен во прав, бензил алкохол, еугенол, ЦИ 77891
3 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*