.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ МАКС ВАЈТ 75МЛ

SKU: 34010388
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби со чуство на долготрајна свежина во устата празнина
Aqua, Sorbitol,Hydrated Silica, Glycerin,PEG-12, Sodium Lauril Sulfate, Aroma,Cellulose Gum,Tetrasodium Pyrophosphate,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Fluoride,Sodium Sacharin,Hydroxypropyl Methylcellulose, Mica, Eugenol,Limonene, CI 77891, CI 17200, CI 42090
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*