.
Menu Close

КОЖУВЧАНКА 0.5Л

SKU: 08040012
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =3.8ДЕН

19 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ГАЗИРАНА ВОДА
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО, СУВО И ЧИСТО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ОД ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОЖУВЧАНКА КАВАДАРЦИ
КОЖУВЧАНКА КАВАДАРЦИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*