.
Menu Close

КОЖУВЧАНКА ЛИМОН 1.5Л

SKU: 08060056
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =1.93ДЕН

29 ден
Овој производ има минимално количество од 1

газирана вода
природна минерална газирана вода со вкус на лимон
означен на амбалажата
на суво и темно место
Кожувчанка, Кавадарци
Кожувчанка, Кавадарци

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*