.
Menu Close

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

SKU: 08060176
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =1.6ДЕН

24 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА ИЗВОСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА
ОЗНАЧЕН НА АММБАЛАЖАТА
НА СУВО И ТЕМНО МЕСТО
КОЖУВЧАНКА, КАВАДАРЦИ
КОЖУВЧАНКА, КАВАДАРЦИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*