.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КНОР СУПА ЈАЈЛА 72 ГР

SKU: 05020218
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =81.94ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КНОР СУПА ЈАЈЛА 81ГР
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПЧЕНКАРНО НИШЕСТЕ, ПРАВ ОД СУРУТКА (МЛЕЧЕН ПРОИЗВОД), ЈОДИРНА СОЛ, ОРИЗ, ПРАВ ОД СУРУТКА (МЛЕЧЕН ПРОИЗВОД), РАСТИТЕЛНО МАСЛО ОД УРМИ, ПРАВ ОД БЕЗМАСНО МЛЕКО (МЛЕЧЕН ПРОИЗВОД), ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, НАНЕ, АРОМА (МЛЕЧЕН ПРОИЗВОД), ПРАВ ОД КОРМИД, ЕКСТРАКТ ОД НАНЕ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ВО МАЛИ КОЛИЧИНИ ЈАЈЦА, МЛЕКО И МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ, СЕНФ, СОЈА, БАДЕМИ И СУСАМ. НЕ СОДРЖИ БОИ. БЕЗ ДОДАТОК НА МОНОНАТРИУМ ГЛУТАМАТ
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО ДАЛЕКУ ОД МИРИЗБИ.
УНИЛЕВЕР САНАЈИ ВЕ ТИЏАРЕТ ТУРК А.Ш. САРАЈ МАХ. ДР. АДНАН БУЈУКДЕНИЗ ЏАД. НО: 13 34768 УМРАНИЈЕ-ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*