.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КНОР СУПА ОД ЛЕЌА 76 ГР

SKU: 05020219
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =77.63ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КНОР КЛАСИК СУПА ОД ЛЕЌА. СУВА МЕШАВИНА ЗА СУПА
БРАШНО ОД ЦРВЕНА ЛЕЌА, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, ЈОДИРАНА СОЛ, СУШЕНА ЛЕЌА, АРОМИ, ПРАВ ОД КРОМИД, ЦРН ПИПЕР, НАНЕ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ВО МАЛИ КОЛИЧИНИ ЈАЈЦА, МЛЕКО И МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ, СЕНФ, СОЈА, БАДЕМИ И СУСАМ.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
УНИЛЕВЕР САНАЈИ ВЕ ТИЏАРЕТ ТУРК А.Ш. ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*