.
Menu Close

КНОР СУПА ЕЗОГЕЛИН 74 ГР

SKU: 05020217
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =93.24ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КНОР СУПА ЕЗОГЕЛИН 74ГР
БРАШНО ОД ЦРВЕНА ЛЕЌА,ОРИЗ,ПЧЕНИЧНО БРАШНО,СОЛ,СУШЕН КРОМИД,СКРОБ,ШЕЌЕР,СУШЕНИ МЕЛЕНИ ДОМАТИ,АРОМИ,ЦРВЕН ПИПЕР,НАНЕ,ПЧЕНИЦА,ОЦЕТ,РАСТИТЕЛНО МАЛСО,ЗАЧИНИ(КИМ,ЛУК,БУКОВЕЦ,СОЛ,КУРКУМА)
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО ДАЛЕКУ ОД МИРИЗБИ.
УНИЛЕВЕР САНАЈИ ВЕ ТИЏАРЕТ ТУРК А.Ш. САРАЈ МАХ. ДР. АДНАН БУЈУКДЕНИЗ ЏАД. НО: 13 34768 УМРАНИЈЕ-ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*