.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИТ КАТ 4 ФИНГЕРС 41.5 ГР

SKU: 07040260
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =6.99ДЕН

39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВАФЕЛ ПРОИЗВОД, ПРЕЛЕАН СО МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА
ШЕЌЕР, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАО ПУТЕР, КАКАО МАСА, РАСТИТЕЛНИ МАСТИ, МЛЕЧНА МАСТ, КАКАО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ, ЕМУЛГАТОР, АГЕНС ЗА НАРАСНУВАЊЕ.
11 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, ГЕРМАНИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*