.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИТ КАТ ЧАНКИ 40 ГР

SKU: 07041247
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =72.5ДЕН

39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВАФЕЛ ПРОИЗВОД, ПРЕЛЕАН СО МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА
ШЕЌЕР, ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАО ПУТЕР, КАКАО МАСА, РАСТИТЕЛНИ МАСТИ, МЛЕЧНА МАСТ, КАКАО ПРАВ СО СМАЛЕНИ МАСТИ, ЕМУЛГАТОР, АГЕНС ЗА НАРАСНУВАЊЕ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ КИКИРИКИ И ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ.
11 МЕСЕЦИ
АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
НЕСТЛЕ, БУГАРИЈА
АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*