.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАРНЕКС ГОВЕДСКИ ГУЛАШ 400 G

SKU: 09110025
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Говедски гулаш - Стерилизирани јадења од месо во конзерва
Вода 35%, говедско месо,зеленчук (кромид,домат),зачини и екстракти од зачини (целер),сончогледово малсо,пченично брашно,сол,шеќер,стабилизатори Е-450,Е-451,Е-452,засилувачи на арома Е-621.Може да содржи траги од соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на температура до 25С
месна индустрија Карнекс,Р.Србија
Кола Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*