.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАЛВО ТУНА ВО СОПСТВЕН СОС 80 ГР 3+1

SKU: 09050365
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =85.5ДЕН

342 ден
Овој производ има минимално количество од 1

туна филети во вода
туна, вода, сол, природна арома
4 години
да се чува на суво место, по отворање да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 24 часа
Calvo Conservas Spain
Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*