.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

КАЛВО ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 2Х80 ГР

SKU: 09050507
banner
Достапност: На залиха
155 ден
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*