.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАЛВО ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160 ГР.

SKU: 09050349
Достапност: На залиха
144 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна во маслиново масло
Туна (65%), маслиново масло (33,5%),сол (1,5%).
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место.
Калво консерванс, Шпанија
Колид С тим.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од КОЗЕЛ ТЕМНО  ЛИМ. 0.5Л

КОЗЕЛ ТЕМНО ЛИМ. 0.5Л

55 ден
Слика од ВИТАЛИА 4 МЕЛЕНИ СЕМИЊА 170Г

ВИТАЛИА 4 МЕЛЕНИ СЕМИЊА 170Г

59 ден
Слика од НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

310 ден