.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАВИС МИНИ МАФИНИ СО ЧОКОЛАДО 200 ГР

SKU: 07112200
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =26ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мини Мафини со чоколадо крем.
Колач 84%: пченично брашно,шеќер,растителни масти(маслодајна репка),маса јајца,вода,хидратанти(глицерол,сорбитол сируп),ароми,квасец(дифосфат,сода бикарбона),конзерванси: калиум сорбат,сол,регулатор на киселоста:лимонова киселина ,чоколаден фил16%: шеќер,растителни масти(маслодајна репка),какао во прав,сурутка во прав,растителни масти, емулгатор:соја лецитин,конзерванси:калиум сорбат,арома.Производот содржи : глутен, јајца.Може да има траги од кикиритки и лешници.
240 дена
Да се чува на суво и темно место
P.P.H. KOVIS Sp.z.o.o.
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*