.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНКАФЕ ПРЕМИУМ ИНСТАНТ КАФЕ 200 ГР

SKU: 03220039
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =157.5ДЕН

315 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ МЕШАВИНА ОД ЖИТЕН ПИЈАЛОК И КАФЕ,ГРАНУЛИРАНА
РАСТВОРЛИВА МЕШАВИНА ОД ЖИТЕН ПИЈАЛОК И КАФЕ, ГРАНУЛИРАНА.СОСТОЈКИ : 60 % ПЕЧЕНИ ЖИТАРКИ,(ЈАЧМЕН,'РЖ),35% ИНСТАНТ КАФЕ,ПРЖЕНА ЦИКОРИЈА,ПРЖЕНА ШЕЌЕРНА РЕПКА.
540 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО И ВО ХЕРМЕТИЧКИ ЗАТВОРЕНО ПАКУВАЊЕ.
GRANA
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*