.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЛИРИЈА ЦВЕТ ШАМПОН КАМИЛИЦА 230ГР

SKU: 34251016
Достапност: На залиха
69 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

шампон за коса
Aquq,sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, glucol distearate, cocamide mea, sodium citrate, betula alba leaf extract, propylene glycol, parfum, citric acid, 2- bromo-2nitropropane-1, 3-diol, unalool.cl 42051, cl 47005
4 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Илирија доо Лјублјана
Илирија интернационал Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КАРЛСБЕРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

КАРЛСБЕРГ ЛИМЕНКА 0.5Л

59 ден
Слика од ЕВРОПА ЧОКОЛАДА АНА ТЕМНО СО БАДЕМИ 150Г

ЕВРОПА ЧОКОЛАДА АНА ТЕМНО СО БАДЕМИ 150Г

115 ден
Слика од АЛКАЛОИД ГОТВАРСКА СОЛ 1 КГ

АЛКАЛОИД ГОТВАРСКА СОЛ 1 КГ

30 ден
Слика од ИДЕАЛ ШИПКА ОВЧО СИРЕЊЕ  1КГ

ИДЕАЛ ШИПКА ОВЧО СИРЕЊЕ 1КГ

355 ден 319 ден