.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЛИРИЈА КРЕМА ЗА ЧЕВЛИ ЦРНА 30МЛ.

SKU: 31110009
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

крема за обувки црна
Петролеум, Восок, Стеаринска киселина, боја, парфем
60 месеци
да се чува на место недостапни за деца
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*