.
Menu Close

ИЗВОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА 10Л

SKU: 08060262
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =120ДЕН

120 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Природна изворска негазирана вода
Состав:
1л Изворска содржи:
Катјони: Натриум 5,8мг, Калиум 1,9мг, Магнезиум 4,9мг, Калциум 14,4мг.
Анјони: Хлориди 2,4мг, Сулфати 3,2мг, Бикарбонати 79мг.
Рок на употреба: 1 година
Производител:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*