.
Menu Close

ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

SKU: 08060261
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =1.13ДЕН

68 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕГАЗИРАНА ВОДА
ПРИРОДНА ИЗВОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО, ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
КОЖУВЧАНКА , КАВАДАРЦИ
КОЖУВЧАНКА , КАВАДАРЦИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*