.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗЛАТО ПОЉЕ ПОЛЖАВЧИЊА ДУРУМ 500 ГР

SKU: 05030017
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
ЗЛАТО ПОЉЕ ПОЛЖАВЧИЊА ДУРУМ 500 ГР
(MK) Cyшени тестенини
Сocтојки: гриз од дурум пченица. Производот може да содржи траги од jajцe и соја.
24 месеци
Да се чува на суво место
Жито д.о.о., Шмартинска 154, 1000 Лјублјана, Словенија.
Увозник за Maкeдoниja: ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Северна Македонија
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*